25 i 26 czerwca pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej wzięli udział w dwóch szkoleniach zrealizowanych w ramach projektu socjalnego pn.: „Wiem jak działać! – Profilaktyka w zakresie przemocy i zachowań agresywnych wobec pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo w Warszawie ze strony klienta”, realizowanego w ramach specjalizacji zawodowej przez naszego Kolegę z Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” - Pana Jana Dębskiego. Szkolenie pt.: „Przemoc a agresja - jak im zapobiegać”, które odbyło się 25 czerwca zostało poprowadzone przez kryminologa Panią Lidię Dąbrowę właścicielkę Centrum Szkolenia „Zacisze”.

Szkolenie z samoobrony dla pracowników OPS, które odbyło się 25 i 26 czerwca zostało przeprowadzone przez instruktora samoobrony Pana Tomasza Pieńkowskiego z Akademii Bezpieczeństwa.

Szkolenia były zrealizowane nieodpłatnie, za co serdecznie dziękujemy Panu Janowi Dębskiemu oraz Sponsorom, którymi byli: Centrum Szkolenia „Zacisze”, Akademia Bezpieczeństwa, Aqua-Pol Mirosława Wyszyńska.