Zapraszamy do udziału w imprezach organizowanych przez Dzielnicę Bemowo w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Odbęda sie:

 • Roll Up Skate Contest & Graffiti Jam - zawody deskorolkowe i warsztaty graffiti.
  "Roll Up Skate Contest & Graffiti Jam" to kolejne wydarzenie dla fanów graffiti i deskorolek.
  Jeśli uwielbiacie jazdę na desce i street art koniecznie przyjdźcie 25 czerwca do skateparku przy ul. Wrocławskiej 25. Czeka na Was moc atrakcji!
  https://bemowo.um.warszawa.pl/-/roll-up-skate-contest-graffiti-jam
  Zapisy rozpoczną się o godz. 9.00 w skateparku przy ul. Wrocławskiej 25.
  Start imprezy o godz. 10.00.
 • Zumba dla dzieci i rodzin
  harmonogram wakacyjnej edycji zajęć zumby dla całych rodzin oraz plakat dostępny na https://bemowo.um.warszawa.pl/-/zumba-dla-dzieci-i-rodzin
 • Konkurs "Moje piękne Bemowo"
  Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Letni czas możecie doskonale wykorzystać i wziąć udział w naszym konkursie. Stwórzcie pracę plastyczną lub fotograficzną w dwóch kategoriach:
  – Miejsce historyczne na Bemowie;
  – Moje ulubione miejsce na Bemowie.
  Do pracy należy obowiązkowo dołączyć opis miejsca, o objętości od 700 do 1000 znaków ze spacjami.
  Prace konkursowe zgodnie z regulaminem przyjmujemy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 sierpnia br. Do każdej pracy należy dołączyć Kartę Zgłoszenia, którą znajdziecie w załączniku.
  Szczegóły, Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępna pod adresem https://bemowo.um.warszawa.pl/-/konkurs-moje-piekne-bemowo